خریدار گرامی

لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید :

-قبل از ثبت سفارش،اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه فرمایید.
-تمامی محصولات شامل هزینه ارسال می باشند.
-اگر از خرید خود منصرف شده اید در اسرع وقت با واحد پشتیبانی تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید.چنانچه سفارش شما وارد مرحله بسته بندی نشده باشد لغو می گردد در غیر این صورت شما می توانید از دریافت محصول خودداری نمایید.
-حتما هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد.در صورت وجود مغایرت قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.دریافت محصول به منزله تایید سفارش شما می باشد.
-رساننده مرسوله هیچ گونه مسوولیتی در قبال محتوای سفارشات ارسالی ندارد.
-از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی و…) به رساننده مرسوله جدا خووداری فرمایید.

روش های پرداخت مبلغ سفارش به دو شکل زیر امکان پذیر می باشد:
۱٫ پرداخت در محل(فقط داخل شهر تهران): در این روش شما هزینه سفارش خود را پس از دریافت به پیک تحویل خواهید داد.
۲٫ پرداخت آنلاین: در این روش شما به درگاه بانک متصل خواهید شد و بعد از پرداخت هزینه،محصول برای شما ارسال می شود و شما هیچ هزینه ای را به مامور پست و یا پیک پرداخت نخواهید کرد.
تذکر: درصورت عدم موفقیت در پرداخت آنلاین و کسر مبلغ ،مبلغ کسر شده ظرف مدت ۷۲ ساعت به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

روش های ارسال سفارش:
داخل شهر تهران: پیک موتوری
شهر های دیگر: پست پیشتاز

مدت زمان ارسال سفارش:
داخل شهر تهران: ۱ روز کاری
شهر های دیگر: ۱ روز کاری تحویل به پست

هزینه ارسال و بسته بندی:
-هزینه ارسال و بسته بندی تمامی سفارشات 12000 تومان میباشد.

شرایط بازگشت محصول:
-اگر کالای خریداری شده معیوب باشد: معیوب بودن کالا باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به واحد پشتیبانی فروشگاه از طریق شماره های مندرج در فاکتور اطلاع داده شود تا مشکل شما در سیستم ثبت گردد و هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
-اگر کالای خریداری شده از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد: وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به واحد پشتیبانی اطلاع داده شود تا هماهنگی های لازم جهت رفع مشکل صورت پذیرد.
تذکر۱: تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار می باشد.اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا،موجودی کالا به اتمام برسد، فروشگاه به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می نماید. بدیهی است در صورت اختلاف قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی،مابه التفاوت محاسبه می گردد.
تذکر۲: اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت آن در مراحل تعویض و مرجوعی به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی کند و فروشگاه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ گونه تعهدی نداشته و تعهد بازپرداخت وجه کالا(درج شده در فاکتور) به مشتری را می پذیرد.
تذکر۳: لوازم مصرفی (مانند لوازم آرایشی و…) در صورت استفاده، پس گرفته نمیشود.

به هنگام برگشت محصول خود به موارد زیر توجه داشته باشید :
۱٫ ارسال فاکتور به همراه کالای برگشتی الزامی است.نوشتن هرگونه توضیحات،آدرس و یا هر مورد دیگری بر روی فاکتور ،پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت مرجوع را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم،توضیحات خود را در برگه ای جداگانه ارائه دهید)
۲٫ هزینه برگشت کالا پس از تاییدیه کارشناسان مربوطه به حساب کاربری واریز می گردد.
۳٫ هزینه برگشت کالا بر عهده مشتری می باشد و شرکت تعهدی در قبال این هزینه ها(هزینه پست پیشتاز،پست ویژه،تیپاکس و…)ندارد.

تذکر: پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی،در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده ی مشتری خواهد بود.در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد،فروشگاه هیچ گونه مسوولیتی نخواهد داشت.